نحوه ثبت نام در بخش‌های مختلف کنفرانس:

راهنمای ثبت  نام

هزینه ثبت نام در کنفرانس(4،900،000 ریال) می باشد که شامل روز اول (سخنرانیهای کلیدی و نشست تخصصی) و ثبت نام در یک کارگاه می باشد. لیست کامل برنامه های کنفرانس را می توان در این صفحه مشاهده کرد. 

تخفیفهای ویژه: (شامل شرکت کنندگان در دوره های آموزشی گروه مالی شریف در سال 95)

اشخاص حقیقی: شرکت کنندگان و همراهان گروه مالی شریف که در سال 95 بیش از هفتصد هزار تومان بابت ثبت نام و حضور در کارگاههای آموزشی پرداخت کرده اند مشمول 20% تخفیف و بالای یک و نیم میلیون تومان مشمول 30% تخفیف می باشند.

اشخاص حقوقی: سازمانها و شرکتهایی که در سال 95 بیش از 5 میلیون تومان بابت ثبنت نام کارشناسان خود در دوره های گروه مالی شریف پرداخت نموده اند مشمول 15% و بیش از ده میلیون تومان مشمول 20 % تخفیف به ازای هر نفر خواهند شد.

ثبت نام:

جهت ثبت نام هر یک از دو راه زیر قابل انجام است:

1- ورود به صفحه ثبت نام آنلاین:  اینجا را کلیک کنید

2-دریافت فرم ثبت نام و فکس آن به دبیرخانه کنفرانس

پرداخت هزینه

پرداخت هزینه ثبت‌نام به سه صورت انجام می‌شود:

1. پرداخت هزینه به حساب شماره 0304912227 بانک تجارت باجه دانشگاه صنعتی شریف بنام امور پشتیبان درآمد اختصاصی دانشگاه صنعتی شریف و ارسال فیش از طریق فکس و یا بارگذاری تصویر رسید بانکی از طریق صفحه ثبت نام آنلاین

2. صدور چک به حساب 0304912227 بانک تجارت باجه دانشگاه صنعتی شریف بنام امور پشتیبان درآمد اختصاصی دانشگاه صنعتی شریف، و ارسال آن به دبیرخانه کنفرانس

3. پرداخت آنلاین و و ارسال فیش از طریق فکس و یا بارگذاری تصویر رسید بانکی از طریق صفحه ثبت نام آنلاین(با مراجعه به سایت پرداخت آنلاین و تکمیل اطلاعات. توجه: در صورت استفاده از سایت پرداخت آنلاین در قسمت بابت، حتما گروه مالی و سرمایه گذاری شریف را انتخاب نمایید.)

جهت ورود به صفحه ثبت نام آنلاین اینجا را کلیک کنید.

1 2 3 4 5